TV stolky / Pokojové stěny

TV stolky / Pokojové stěny

Patříte k zákazníkům, kteří mají v plánu pořídit si moderní obývací stěny, které zajistí maximální využití prostoru v obývacím pokoji? V naší internetové prodejně zaměřené na kvalitní nábytek si můžete vybírat z pestré škály obývacích stěn a sestav. Objednávat lze pokojové stěny z prvotřídního borovicového masivu nebo z oblíbeného bukového dřeva či bílého ořechu. K vyhledávaným produktům patří atraktivní pokojová stěna v barevném provedení buk, která obsahuje otevřenou policovou stěnu s prostorem pro TV a dále skříňku s dvířky a zásuvku. Praktickou součástí je i prostor pro uložení CD nebo DVD.

Variabilnost nábytkových sestav
Perfektní možnost variabilního sestavení vám poskytne pokojová stěna CUBA, vyrobená z bílého ořechu. Výhodou této obývací stěny je, že si podle vlastních představ můžete zvolit její konečnou podobu. Jen na vás záleží, kam umístíte televizor, kde uložíte knihy nebo vystavíte drobné dekorační předměty. Skvěle a dlouho sloužit vám budou také pokojové stěny z borovicového masivu, v lakovaném provedení. Tento typ nábytkové stěny disponuje otevřenou policovou stěnou a čtyřmi zásuvkami.

Originalita a nadčasová elegance
Toužíte po trendy pokojové stěně, která se stane neotřelou dominantou vašeho obývacího pokoje? Vyberte si pokojovou stěnu SWINGER v elegantní bílé barvě. Opět nechybějí prostorné zásuvky (2 kusy), skříňka s dvířky a variabilní police. Pokojové stěny SWINGER mají k dispozici 1x skleněná dvířka a jednou dvířka plná. S nákupem obývací stěny neváhejte, jsou opět v módě a hlavně váš interiér příjemně oživí. Protože se od stylu pokojové stěny odráží ostatní součásti místnosti, vybírejte pečlivě. Ochotně a rádi vám poradíme!